Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

O nas - Dezynfekcja.pl

​O nasProdukty do dezynfekcji Medisept

Jesteśmy polskim producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji. Działamy na rynku od ponad 28 lat, zaopatrując sektor profesjonalny, między innymi służbę zdrowia i przemysł. Nasze produkty są stosowane w szpitalach, gabinetach lekarskich i stomatologicznych oraz instytucjach publicznych.

 

 

 

 

 

 

Produkty konsumenckieMedisept produkcja dezynfekcji

W 2017 r. rozszerzyliśmy działalność na rynek detaliczny – wprowadziliśmy linę produktów premium dedykowanych konsumentom indywidualnym. Rozbudowaliśmy gamę produktów konsumenckich o linie Home i Everyday. Dostarczamy najwyższej jakości preparaty do dezynfekcji ciała i powierzchni oraz środki czystości, których od lat używają szpitale, przychodnie i firmy sprzątające, a od niedawna – także indywidualni konsumenci.

 

 

Medisept labolatorium centrum badań i rozwoju

Nasza misja

 Nasze rozwiązania umożliwiają skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne utrzymanie czystości i higieny. Naczelnymi wartościami, którymi kierujemy się w naszej pracy, są zaangażowanie, odpowiedzialność, profesjonalizm, szacunek, konsekwencja w działaniu oraz wsparcie i dzielenie się wiedzą. To z nimi chcemy się utożsamiać i je promować. Ponieważ zależy nam na edukowaniu społeczeństwa w zakresie zdrowia i dbania o higienę, prowadzimy blog prawdziwadezynfekcja.pl.

 

 

 

 

 

Opublikowano:

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki